Otwarty list do sponsorów


Tomasz Gorzędowski
ul. Bytomska 122/3/6
41-940 Piekary Śląskie
tomasz.gorzedowski@gmail.com
+48 515 814 510
www.motosamsara.pl

 

 

 

Niniejsze pismo jest propozycją współpracy, jest połączeniem pasji, reklamy i wizji  obopólnych korzyści, jest prośbą o wsparcie i tym co mogę za nie zaoferować. Piszę do Państwa, aby przedstawić mój plan na kolejną ogromną wyprawę motocyklową a to może okazać się dla Państwa interesujące. Jestem pewien, że po zapoznaniu się z tym odważnym pomysłem zechcą Państwo dołączyć do tego przedsięwzięcia i czerpać korzyści z innowacyjnej reklamy na arenie międzynarodowej.

Zanim jednak przejdę do sedna chciałbym przedstawić swoją osobę i moje wcześniejsze dokonania. Nazywam się Tomasz Gorzędowski, mam 26 lat a moim życiem kierują dwie pasje… motocykle i podróże.  Jednoślady towarzyszą mi ponad  połowę życia z czego jasno wynika, że nie zawsze były to przejażdżki
z uprawnieniami w kieszeni. Z niecierpliwością czekałem na ukończenie 18 roku życia, wtedy zdobyłem uprawnienia by wyruszyć w moją pierwszą, dalszą wyprawę dookoła Polski. Po powrocie z tej dziesięciodniowej przygody wiedziałem już że idę w dobrym kierunku, że to jest to co mnie napędza i w czym się realizuję.
Jak to często bywa życie i jego okoliczności nie zawsze sprzyjają takim zapaleńcom jak ja.  Nie wywodzę się
z bogatego domu zatem nie mogłem  liczyć na wparcie finansowe. Na kurs prawo jazdy oraz inne motocyklowe przyjemności zarabiałem na wszelkie możliwe sposoby jak chociażby przy kolportażu ulotek, co podcinało skrzydła młodego pasjonaty. Po ukończeniu szkoły zdobyłem stabilną pracę, niestety wciąż nie wystarczało to na wiecznie niezaspokojony popyt na motocyklowe podboje.
Znacie Państwo to uczucie, kiedy coś Was dusi i nie pozwala wziąć głębokiego oddechu ? No właśnie…ja też znam je nazbyt dobrze. Weekendowe wypady tylko chwilowo przywracały mnie do życia, a przy okazji opróżniały skarbonkę odbierając możliwość podróżowania poza granice kraju.
Ponad 5 lat temu zrobiłem duży krok w celu realizacji swoich marzeń. Podjąłem pracę za granicą, odłożyłem większą kwotę by w sierpniu 2014 roku  wyruszyć w swoją pierwszą wielką wyprawę motocyklową dookoła Europy (m. in. Rumunia , Chorwacja, Włochy, Austria, Szwajcaria). Pokonałem  niespełna 8000 km w 17 dni .  Krótkometrażowy filmik z podróży dostępny pod linkiem :
https://www.youtube.com/watch?v=eG4Mw8offQs .
Wszyscy wiemy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, co w moim przypadku zaowocowało kolejnym, szalonym pomysłem i (jakże by inaczej) jego realizacją.
Teraz będzie już tylko dalej.. więcej.. ciekawiej.. i oczywiście z większym rozmachem 🙂
4 czerwca  2016 r (dokładnie w dwunastą rocznicę rozpoczęcia mojej przygody z jednośladami) wyruszam
w kolejną motocyklową podróż, tym razem już dookoła świata. Plan zakładał pokonanie około 50 000 km
w prawie 40 krajach na terenie wszystkich kontynentów – w przybliżeniu  1,5 roku w siodle.  Niestety  po 11 miesiącach (maj 2017) podróż mojego życia musiała zostać przerwana z przyczyn zdrowotnych.  Przymiotnik „przerwana” podkreśliłem nie bez powodu. Nawet przez moment nie uznałem jej za zakończoną a jedynie jako zawieszoną na czas rekonwalescencji. Pomimo tego przykrego incydentu pokonałem 66 tysięcy kilometrów realizując tym samym 132% swojego pierwotnego planu.
W te 11 miesięcy udaje mi się odwiedzić 28 Państw i 32 stany (USA). Sporo, prawda ? Dla mnie to jednak wciąż za mało! Świat jest ogromny ! Świat na mnie czeka i oferuje niezliczone drogi do przebycia a jak już wcześniej wspomniałem- moja wyprawa została przerwana a nie zakończona, dlatego w połowie 2018 roku zamierzam wrócić na trasę.
Dokładny plan wyprawy dostępny jest na mojej stronie www.motosamsara.pl , natomiast filmik reklamowy mogą Państwo zobaczyć tutaj
https://www.youtube.com/watch?v=aGyTsOUCoxU
Według informacji jakie posiadam będzie to trzecia tego typu wyprawa motocyklowa ruszająca
 

 

 

z Polski, ale pierwsza,  która pomimo różnych przeciwności nigdy nie zostaje zakończona.  Wierzę, że fakt ten zapisze się w motocyklowej historii Polski, zostawiając tym samym ślad Waszego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Jak wiadomo, tak wielka inicjatywa wymaga nie tylko przygotowania merytorycznego, ale też  finansowego i dobrze zaopatrzonego zaplecza sprzętowego.

To właśnie w tym miejscu mogą Państwo stać się istotną częścią tego przedsięwzięcia.

To właśnie tutaj zaczyna się owocna dla obu stron forma współpracy.  Podobnie jak w poprzednich wyprawach jestem w stanie przeznaczyć każdy cm powierzchni motocykla, kufrów i mojej odzieży na Państwa logo, naklejkę, naszywkę i inną formę reklamy. A może furorę wśród przyszłych klientów zrobi Państwa baner sfotografowany na tle najpiękniejszych miejsc na świecie ?

W trakcie ostatniej podróży moja strona odnotowała 81 730 wejść, a Facebook’owy funpage rekordowo osiągał wynik ponad 36 000 wyświetleń tygodniowo. Czyż umieszczenie tam Państwa reklamy nie jest dobrym pomysłem przynoszącym wymierne korzyści ?

Dodatkowo moje poczynania śledziły zarówno lokalne media: Radio Piekary, Dziennik Zachodni, Tygodnik Gwarek, jak i te ogólnopolskie: Radio Zet, Radio RMF, SuperExpress , TVP3.
Wyjątkowymi perełkami o których trzeba wspomnieć to wielokrotna relacja gazety Adventure Bike Riders (USA) której zasięg sięga ponad PÓŁ MILIONA zainteresowanych (2 tysiące lajków w jeden dzień).

Stony internetowe inofmujące o MOTOSAMSARA to znany nam wszystkim onet.pl , wp.pl, wyborcza.pl oraz fakt.pl a z zagranicznych portali należy tu wymienić londynek.net i pozytywni.co.uk

 

Każda firma sama wie najlepiej jak dysponować swoimi finansami i środkami przeznaczonymi na reklamę. Dlatego proponuję 3 rozwiązania, żeby mogli Państwo wybrać to najkorzystniejsze dla siebie.

  1. Comiesięczna cegiełka z mniejszą kwotą. Nie obciąża budżetu Państwa Firmy a mi pozwala spać spokojnie wiedząc że mogę liczyć na stałe wpływy na poczet bieżących wydatków jak paliwo, winiety itp.
  2. Jednorazowa wpłata na nr konta 30 1050 1621 1000 0090 7936 2126  (Bank ING)

To rozwiązanie dla osób preferujących szybki kontakt i załatwienie sprawy (reklamy) w możliwie najkrótszym czasie

  1. Przekazanie sprzętu / ubioru / akcesoriów

Które z powyższych rozwiązań najlepiej wpisuje się w Państwa sposób na propagowanie swojej Firmy ?

Jestem przekonany, że reklama Państwa Firmy w dowolnej postaci np kilku naklejek z logo, dostarczy mojej wyprawie kolorytu a Państwu znakomitej reklamy.  Jednak wiadomo… jestem tylko człowiekiem
i nie wiem wszystkiego najlepiej, dlatego jestem otwarty również na inne propozycje bo może znacie Państwo odmienne formy pomocy/współpracy którą mogą Państwo zaoferować ?

Niech będzie oczywiste, że po cichu liczę że dysponujecie Państwo szerokim wachlarzem możliwości, by stać się częścią tego międzynarodowego wydarzenia i  pomóc mi w przygotowaniu do tej odważnej
i wymagającej wyprawy.
Akcesoria motocyklowe i odzież, które muszę nabyć przed wyjazdem, oraz środki finansowe na ich zakup, prawdopodobnie stanowią dla Państwa Firmy znikomy wydatek, a mi dadzą niepowtarzalną  szansę na spełnienie marzeń, sprawdzenie samego siebie, a przede wszystkim kontynuację podbijania świata z Waszym logo u boku.
W razie pytań czy sugestii jestem otwarty na wszelkie formy kontaktu: telefon, email, gołąb pocztowy i osobiste stawiennictwo. Z góry dziękuję ze przychylenie się do mojej prośby/propozycji i liczę na owocną dla obu stron współpracę.

 

 

Z poważaniem
Tomasz Gorzędowski

facebooktwittergoogle_plusmailfacebooktwittergoogle_plusmail