Ace Cafe – Londyn 9


Podobno każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku..  nie każda !

Projekt motosamsara.pl oficjalnie istnieje już od 55 dni.
Codziennie mamy nowe zainteresowane osoby, które chcą śledzić poczynania w przygotowaniu do wyprawy, jak i zbiórki funduszy dla dzieciaków !
( Chciałbym przypomnieć, że WSZYSTKIE zebrane FUNDUSZE trafiają DLA DZIECIAKÓW ,  a wysłane fundusze trafiają na konto Fundacji DROGI ŻYCIA)
Wciąż słyszę od wielu osób – Ta wyprawa przyniesie Ci możliwość poznania niesamowitych osób i zdobędziesz niezapomnianych przyjaciół.
Do wyprawy zostało jeszcze prawie 250 dni,a ja już mogę powiedzieć, że poznałem niesamowite osoby, którzy praktycznie jadą ze mną mimo, że zostają w domu.

W tym poście chciałbym wyjątkowo podziękować za jedną z kolejnych akcji reklamowych, tym razem na terenie ACE CAFE London, w której dziewczyny ( Kasia i Kasia ) zapraszały do zapoznania się z tematem www.motosamsara.pl oraz do przyłączenia się do akcji charytatywnej..
Nasza skarbonka nieznacznie powiększyła swój budżet..
W akcji brał również czynny udział reprezentant firmy Lex-Film.   Firma ta jest jedną z firm sponsoringowych motosamsary.  Proszę Was, o LAJKI na profilu LEX FILM , by pokazać  innym potencjalnym firmom , że dołączenie do akcji po prostu się opłaca!
Dziękuję za udostępnienia i wszelkiego rodzaju polubienia. Let the good times roll ! 🙂

Dzięki bardzo !


11998177_895922293777180_1636787820_n

facebooktwittergoogle_plusmailfacebooktwittergoogle_plusmail